Třetí světová válka prý začne na Blízkém východě

Hrozí třetí světová válka? Je třetí světová válka na spadnutí? Věštec z Bavorska prý předpověděl, že třetí světová válka začne na Blízkém východě. Je toto proroctví pravdivé?

Alois Irlmaier
Alois Irlmaier (1894-1959) byl prostý muž, který pocházel z města Freilassing (Bavorsko). Irlmaier se živil tzv. proutkařením – pomocí proutku vyhledával vodní prameny. Irlmaier prý také předvídal budoucnost. Podle některých předpověděl migrační krizi, hyperinflaci, finanční krach, revoluci, občanské války i třetí světovou válku.

Irlmaier za druhé světové války prý dokázal předem lokalizovat místa bombových útoků. Stal se vyhledávaný věštec, kterému lidé nabízeli za jeho služby velké peníze. On tyto lidi ale odmítal s tím, že nepotřebuje tolik vydělávat. Později pomáhal při vyšetřování trestných činů a hledání pohřešovaných osob. To už ale bylo pro některé lidi moc, proto by obviněn ze šarlatánství. Nakonec skončil u soudu, kde šokoval soudce tím, že přesně uhodl, jaké šaty si ten den jeho manželka vzala na sebe. Irlmaier byl zproštěn viny v celém rozsahu. O Irlmaierovi vyšla v Německu kniha, jejímž autorem je Stephan Berndt.

Irlmaier předpověděl, že v červenci roku 1959 zemře, což se i stalo. Před smrtí prohlásil: “Jsem rád, že mohu odejít, protože nemusím zažít, co vidím.”

Irlmaier prý předpověděl třetí světovou válku
Irlmaier údajně řekl, že původ třetí světové války bude na Blízkém východě, kde vypuknou nepokoje. Světovou válku prý spustí atentát na vysokého státního činitele, k němuž dojde na Balkáně.

Irlmaier prý také řekl:
„Ale tato jiskra je vhozená do sudu se střelným prachem na Balkáně. Vidím „Velkého“ padat, krvavá dýka je položena vedle. Roj holubů vzlétá z písku. Dvě svorky dosáhli prostor bojů ze západu na jihozápad. Následuje jedna rána za druhou. Východem slunce přichází válka a jde to strašně rychle. Kolony vojsk pronikají v několika proudech od východu do Evropy a míří k Německu. Přeženou se i naším územím. Rusové táhnou den a noc, jejich cílem je Porýní, kde se nachází mnoho vysokých pecí a stojí hodně komínů. Obyvatelstvo bude v divoké panice utíkat směrem na západ. Mnoho aut ucpe ulice, když obyvatelé přece jen zůstali doma, nebo utekli polními cestami! Co na dálnicích a rychlostních komunikacích překáží pancéřovým jednotkám, je převálcováno tanky. Poblíž Regensburgu nevidím už žádný most přes Dunaj. Z velkého Frankfurtu nezůstalo téměř nic. Porýní bude zpustošené, ale více ze vzduchu. Bleskově přichází pomsta přes velkou vodu. Hned nato, přepadá žlutý drak Aljašku a Kanadu. Ale nedostane se daleko.“

Irlmaier údajně tvrdil, že viděl, jak jedno jediné letadlo shodilo do Severního moře velkou bombu. Následně se zvedly vlny a jižní části Anglie byly zatopeny. Irlmaier řekl, že třetí světová válka bude krátká. Irlmaier: “Vidím tři časové body – tři dny, tři týdny, tři měsíce. Nevím to přesně, ale válka nebude mít dlouhého trvání,.“

Předpověděl Irlmaier jadernou válku?
Irlmaier varoval: „Během této války dojde k velkému třídennímu zatmění. Tma bude i ve dne. Lidé na obloze spatří řadu znamení, například velký kříž či ukřižovaného. Pak se spustí krupobití ledovce s hromy a blesky a zemětřesení bude lomcovat Zemí. Nepůjde elektřina, lidé si budou muset svítit svíčkami, aby viděli. Z nebe začne padat jakýsi žlutý prach. Kam dopadne, tam všechno uhyne – člověk, zvíře nebo rostlina. “Je to jedna velmi dlouhá linie. Od Zlatého města (Prahy) až nahoru k velké vodě k jedné zátoce. V tomto pásmu linie zemře všechno,” tvrdí Irlmaier. Přežije jen ten, kdo se včas ukryje do vzduchotěsného prostoru a bude mít dostatečné zásoby vody a konzerv, neboť venku bude vše kontaminováno. “Během této tmy zemře více lidí než v obou světových válkách dohromady.“

Dojde ke zničení Prahy i Vatikánu
Irlmaier údajně dále varoval: „Zničena bude Praha, ale i Paříž, kterou zapálí její vlastní obyvatelé. V Itálii vypukne revoluce nebo náboženská válka, kdy mnoho duchovních bude povražděno, ale papeži se podaří utéct v převlečení „za vodu“. Také v Rusku dojde k revoluci a propukne občanská válka, která bude mít na svědomí mnoho mrtvých. “Ti nejvyšší mezi politickými stranami spáchají sebevraždy a krví bude smyta vina. Vidím červenou masu, smíšenou se žlutými tvářemi, to je obecná vzpoura a hrozné vraždění“.

Kde je pravda?
Pravda je taková, že Irlmaier poslouchal jednoho nebo více démonů. Za tzv. proutkaření totiž vždycky stojí démon. Podívejte se na svědectví Martin Ševčíka, který se v minulosti zabýval proutkařením, psychotronikou, jasnovidectvím.

Pokud Irlmaier poslouchal démona při proutkaření, je jasné, že i to ostatní je démonská lež. Satan a démoni klamou lidi (nic jiného ani nedokážou) a vyvolávají strach.

Je možné, aby démon znal budoucnost? Není to možné. Budoucnost zná pouze Bůh, který žije mimo náš prostor i čas. On stvořil pozemský čas. Démon sice nezná budoucnost, ale moc dobře zná lidi – jak se zachovají, kam budou směřovat… Takže je možné, že všichni ti „předpovídači budoucnosti“ mohou vyřknout něco, co se v budoucnu skutečně stane.

Za čím vším stojí démoni? Astrologie, věštění, horoskopy, spiritismus (vyvolávaní duchů), kouzlení, čarodějnictví, meditace, magie, jasnovidectví, kabala, trancendentální meditace, telekineze, reiki (léčení pomocí „inteligentní energie“), telepatie, UFO, komunikace s mimozemšťany, zjišťování geopatogenní zóny, numerologie, kruhy v obilí…

Odhoď strach před třetí světovou válkou, koncem světa
Bible říká, že konec světa je nevyhnutelný. V Bibli se také dočtete, jak svět bude před koncem světa vypadat. Pokud uvěříš v Boha, přijmeš Ježíše Krista za Pána a Spasitele, změní se ti život – nastane vnitřní klid, nebude žádný strach z války atd. To přece stojí za to!