Je zombie apokalypsa reálná?

Je možné oživit mrtvé? Čeká lidstvo zombie apokalypsa? Ovládnou v budoucnosti nemrtví celou Zemi? Vědci tvrdí, že invaze zombie je pravděpodobná. Jaká je pravděpodobnost zombie apokalypsy? Svět se připravuje na zombie apokalypsu.

Zombie apokalypsa
Američtí vědci prý objevili nové patogeny, které z napadeného hmyzu udělají chodící mrtvolu, jež neovládá svůj mozek. Vědci pozvaní do televizního pořadu Through the Wormhole amerického herce Morgana Freemanna na Science Channel řekli své výsledky zkoumání, které se týkají atypického chování mravenců. U tohoto hmyzu nalezli zvláštní druh houby, která napadá jejich mozek tak, že se chovají neočekávaným způsobem (šplhají po stromech nebo se zakusují do listů). Po jejich smrti navíc houba vyrůstá ven z hlavy a šíří se tak dál. V televizním pořadu pak představili animaci, ve které ukázali, jak rychle by se zombie virus rozšířil do celého světa. „V podstatě už můžeme být uprostřed rostoucí zombie apokalypsy,“ řekl do éteru jeden z hostů tohoto televizního pořadu.

Zombie apokalypsa všude
Zombie apokalypsa je fenomén dnešní doby. Zombie apokalypsa je nám předkládána všude. Najdeme ji v počítačových hrách, je i námětem mnoha filmů a seriálů (zombie hororů):

Já, legenda / I Am Legend (2007)
Světová válka Z / World War Z (2013)
Braindead – Živí mrtví / Braindead (1992)
28 dní poté / 28 Days Later… (2002)
Série Resident Evil
Grindhouse: Planeta Teror / Grindhouse: Planet Terror (2007)
Noc oživlých mrtvol / Night of the Living Dead (1968)
Soumrak mrtvých / Shaun of the Dead (2004)
28 týdnů poté / 28 Weeks Later (2007)
Zombieland (2009)
Zombie Apokalypsa / La horde (2009)
Země mrtvých / Land of the Dead (2005)
Deník mrtvých / Diary of the Dead (2007)
Zombi Holocaust (1980)
Doghouse (2009)
Fido (2006)
Zombie Apocalypse (2011)
Invaze zombie nácků / Nazis at the Center of the Earth (2012)
Živí mrtví / The Walking Dead (TV seriál) (2010)
[Rec] (2007)
Survival of the Dead (2009)
Zombie (1979)

Je zombie apokalypsa reálná?
Není. Je to učení satana a jeho padlých andělů (démonů). Satan lidi učí, že konec světa nastane různými způsoby: přírodní katastrofa, srážka obrovského meteoritu se Zemí, zombie apokalypsa… Je to nebiblické učení. Pravda je jen v Bibli, protože tento svět (a všechno co je v něm), stvořil Bůh. Jak to Bůh udělal? Přečti si náš článek Stvoření světa.

Bude konec světa?
Ano. Svět jako známe, skončí. Historii přeruší nečekaně Ježíš Kristus (podle biblického proroctví), který přijde ve zlosti (Ježíš zničí vše živé i neživé). Je možné konec světa – druhý příchod Božího Syna přežít? Je to možné! Podrobnosti se dozvíš v našem článku zde.

Na úplný závěr
Nebuď manipulován padlým světem, kterému vládne zlo. Nebuď manipulován Hollywoodem, který točí jeden katastrofický film za druhým. Obsahem těchto filmů je satanova manipulace a lež. Satan se snaží vnutit lidem myšlenku, že neexistuje on ani Bůh. Satan vnucuje lidem, že smrt je nevyhnutelná a po ní nic není. Jediný prostředník mezi lidmi a Bohem je Ježíš Kristus. Bez Ježíše se nikdo nemá šanci dostat k Bohu. Žádný člověk! Přijmi Ježíše Krista za svého Pána a Spasitele právě teď!