Satanistická symbolika, rituály

Jakou symboliku nese číslo 666? Co ve skutečnosti symbolizuje „vševidoucí oko“, symbol „victory“, symbol „paroháč“?

Lidé si to neuvědomují, ale satan má rád symboliku. Pomocí symboliky a oklamaných lidí sám sebe vyvyšuje a uctívá. Mnozí dnešní lidé uctívají/propagují satana a jeho Nový světový řád, který před lety pomocí bezbožných lidí nastolil. Uvědomte si, že se nám lidem tímto způsobem satan pořád vysmívá.

Číslo 666
Co znamená číslo 666? Nechme hovořit Bibli:

„Všem malým i velkým, bohatým i chudým, svobodným i otrokům nechá dát znamení na pravou ruku nebo na čelo, takže nikdo nebude moci kupovat ani prodávat, nebude-li mít to znamení – jméno šelmy nebo číslo jejího jména. Zde je zapotřebí moudrosti. Kdo tomu rozumí, ať spočte číslo té šelmy, neboť je to číslo člověka. To číslo je 666.“
Bible, Zjevení 13,16-18

Číslo 666 je číslo antikrista.

Používáte internetový prohlížeč Google Chrome? Ano? Pak vyvyšujete, ukazujete na antikrista.

Google Chrome

Líbí se vám kreslené filmy o Walt Disney? Z názvu této americké společnosti lze vidět 666.

Walt Disney

666 s oblibou propagují celebrity ve filmovém a hudebním průmyslu.

666

Beatles
Beatles (Lennon, McCartney)

Máte rádi výrobky od chorvatské společnosti Podravka? I tady vidíme číslo 666.

Podravka

Pokud pijete Monster Energy drink, zbystřete. Opět vidíme číslo 666.

Monster Energy

Pojďme se podívat na video, ve kterém uvidíte, kde a jak oklamaní lidé propagují pána zla…

Video: Satanistická symbolika v běžném životě

„Paroháč“
Tzv. „paroháč“ vidíme poměrně často na koncertech rockových a metalových kapel. Vztyčené dva prsty znázorňují rohy baphometa (kozel s rohama na hlavě).

Symbol „victory“
Myslíte si, že symbol „victory“ znamená vítězství? Winston Churchill (svobodný zednář) tento symbol často používal. Tento symbol se používá v okultismu a jde o hru stínů, kdy v určité poloze lze vidět satanovu tvář.

victory

Vševidoucí oko
Vševidoucí oko není Boží oko ani oko Prozřetelnosti. I když ho vidíme v římsko-katolických kostelích, jedná se o okultní symbol. Pokud se podíváme do starého Egypta, zjistíme, že to byl symbol pro různé (falešné) bohy. Vševidoucí oko též používají satanisté jako symbol pána zla – satana.

Vševidoucí oko v trojúhelníku lze vidět na zadní straně jednodolarové bankovky, což je bankovka, která je spojena s okultní organizací Svobodný zednáři. O tom více ve článku Svobodné zednářství? Ne! Je to zlo v čisté podobě!.

Vševidoucí oko ve filmovém a hudebním průmyslu. Zpěváci a herci si zakrývají jedno oko, takto vyjadřují svoji loajalitu tomu zlému.

Hudební festivaly
Tvrdá propagace satana jsou i hudební festivaly: Defqon, Qlimax, Q-Dance, Freaqshow, Q-BASE… Zde se neuvěřitelným způsobem uctívá a propaguje satan. Tyto satanistické estrády slouží k uctívání satana, manipulaci a vymývání mozků.

Olympijské hry
Nelze nezmínit olympijské hry, které jsou vždy plné okultních symbolů a satanistických rituálů. Stačí se podívat na Olympijské hry z roku 2012 (Londýn). Annie Lennox jako propagátorka satana a démonických duchů. Všimněte si, že nahoře okolo stadionu je mnoho světélkujících pyramid (oblíbený symbol Svobodných zednářů).

Video: Annie Lennox, Little Bird (olympijské hry 2012)

Když se zpětně podíváme na Zimní olympijské hry v Soči (2014), uvidíme na zlaté medaili vševidoucí oko v pyramidě.

A když se podíváme na Letní olympijské hry v Rio de Janeiru (2016), vidíme pozemek ve tvaru pyramidy, pentagram v kruhu (pěticípá hvězda) a klikatou cestu uprostřed ve tvaru hada (symbol satana). Také musím zmínit motto těchto her: Um mundo novo (překlad: Nový svět).

Olympijské hry

Gotthardský tunel
Vrcholem všeho byl satanistický rituál, který předznamenával otevření Gotthardského železničního tunelu (nejdelší tunel světa). Tady se satan opravdu převedl – obnažování, sodomie, polonahá okřídlená dívka v démonické masce, sex před kamerou, vševidoucí (satanovo) oko… Opravdu bizarní podívaná!

Nutno ještě podotknout, že tomuto obřadu přihlížela německá kancléřka Angela Merkelová a další významní politici.

Podívejte se na fotografie, video…

Gotthardský tunel

Gotthardský tunel

Gotthardský tunel

Gotthardský tunel

Video: Rituál v Gotthardském tunelu vs. CERN

Ježíš Kristus je tvá záchrana
Pokud si pozorně četl a přemýšlel, musel si odhalit satanovu přítomnost. Satan lidi nenávidí, zotročuje je a zabíjí. Pokud existuje satan, musí existovat i Dobro – Bůh. Tvá jediná záchrana je Syn Boží – Ježíš Kristus. Pokud chceš přežít konec světa (který se nezadržitelně blíží), musíš vírou přijmout Ježíše Krista za svého Pána a Spasitele. Jak to přesně udělat? Vše nalezneš v našem článku zde.