Svobodné zednářství? Ne! Je to zlo v čisté podobě!

Jsou Svobodní zednáři jen mýtus? Ovládají světové ekonomiky? Stojí za oběma světovými válkami zednáři? Mají na svědomí ekonomické krize, hladomory, volby světových vůdců? Skutečně řídí zednáři běh světa? Jsou zednáři v Rusku?

Není známo přesné období, kdy Svobodné zednářství vzniklo. Nicméně je zde minimálně 280 let. Jedná se o mezinárodní okultní organizaci, která používá mnoho satanistických symbolů a rituálů. Z toho je patrné, že zednářství není nic pro křesťany. Zednáři mají víru v nejvyšší bytost – nejvyšší inteligenci. Jejich bohem je sám satan. Podle jejich slov rozvíjejí humanismus (satanova myšlenka). Zednářství je úzce spjato s politikou, ekonomikou, kulturou, hudebním i filmovým průmyslem. Zednáři sice tvrdí, že nemají žádnou centrálu ani přímé prostředky k ovládání světových ekonomik (prý tvoří jen řetězec suverénních velelóží, které se mezi sebou uznávají a neovlivňují se), tomu lze ale těžko uvěřit. Proč? Prakticky všichni prezidenti USA byli zednáři: George Washington (první prezident USA), Thomas Jefferson, James Madison, James Monroe, Franklin Roosevelt, Harry Truman, Gerald Ford, Jimmy Carter, Ronald Reagan, Bill Clinton, George Bush

Pojďme se podívat na další významné zednáře: Karl Marx (rasista a teoretik dělnického hnutí, socialismu a komunismu), Vladimir Iljič Lenin (masový vrah a zakladatel zločinného SSSR), Buzz Aldrin (americký astronaut, který údajně jako druhý vstoupil na povrch Měsíce), John Glenn (americký atsronaut, který který se údajně  jako první dostal na oběžnou dráhu Země), Jásir Arafat (politik, lídr boje za osvobození Palestiny), James Cameron (filmový režisér, producent, scenárista), Walt Disney (americký filmový producent, režisér), Billy Graham (proslulý americký evangelikální kazatel), Albert Pike (americký právník, spisovatel a voják, kterému byla ve Washingtonu, D.C. postavena socha), princ Filip (vévoda z Edinburghu), Evelyn Rothschild (britský miliardář a člen významné rodiny Rothschildových), Charles Taze Russell (americký kazatel a zakladatel náboženské organizace Svědkové Jehovovi) a řada dalších.

A ještě se pojďme podívat do Česka: Jan Masaryk (syn prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka), Edvard Beneš (druhý československý prezident), Jan Neruda (český básník), Alfons Mucha (český malíř), Zdeněk Štěpánek (herec), Martin Štěpánek (herec, který v roce 2010 spáchal sebevraždu), Jaroslav Svěcený (houslový virtuóz), Pavel E. J. Gergel (velmistr Veliké lóže České republiky)…

Hlavním zednářským symbolem je úhelník a kružidlo s písmenem „G“…

zednáři

Zednářský znak v hexagramu – šesticípá hvězda (šesticípá hvězda = 666). Hexagram je velmi rozšířen v nejednom falešném náboženství (Římský katolicismus, Hinduismus, Budhismus, Islám…). Hexagram se používá v magii, čarodějnictví, kouzelnictví, astrologii a dalších démonických naukách.

zednáři

Zednářský dům, číslo 666…

zednáři

V roce 1979 (k 10. výročí vztyčení amerických vlajek na Měsíci) byl vydán medailon se zednářskou symbolikou. Astronauti Apolla byli totiž zednáři.

zednáři

Když se podíváme na největší americké letiště – Mezinárodní letiště Denver (Denver International Airport), zjistíme, že za stavbou letiště stojí zednáři. Podívejte se na základní kámen…

Mezinárodní letiště Denver

Poblíž letiště lze spatřit desetimetrové sochu koně s rudýma očima (strach nahánějící monstrum). Tato socha je přezdívána jako „satanův hřebec“.

Mezinárodní letiště Denver

Zle se budete cítit i uvnitř haly, kde naleznete děsivé bronzové sochy rohatých chimér…

Mezinárodní letiště Denver

V hale letiště jsou na stěnách k vidění děsivé malby…

Mezinárodní letiště Denver

Pojďme se podívat na zednáře – miliardáře – Rothschildy. Je to dynastie, která významně ovládá finanční sektor, energetiku, média, vydavatelství, vinařství a mnoho dalších odvětví. Četný a různorodý majetek klanu Rothschildů je spravován finančně-holdingovou společností Rothschild & Co., která je řízena francouzskou a anglickou větví rodiny Rothschildů. Rothschildové jsou čím dál silnější tím, že se spojují s dalšími miliardáři.

Video: Video uniklých záběrů ze setkání Iluminátů (Rothchildové a spol)

Jednodolarová bankovka
Všimněte si na bankovce nápisu nad pyramidou „Annuit cœptis“. Co to znamená? Z latiny to lze přeložit jako (On) schválil (námi) započaté. Ještě si všimněte nápisu pod pyramidou „Novus ordo seclorum“. Co znamená toto? Překlad: „Nový světový řád“. Z jednodolarové bankovky je patrné, že zednáři chtějí Nový světový řád. Jednodolarová bankovka též obsahuje nedokončenou pyramidu s „vševidoucím okem“, což je symbol satana (oko satana).

jeden dolar

Ještě zůstaňme u jednodolarové banky. Pokud obkreslíme pyramidu a spojíme písmena M-A-S-O-N, spatříme hexagram (šesticípá hvězdu). Co znamená v překladu MASON? ZEDNÍK. Název Zednáři je odvozen od cechů zedníků a stavitelů.

jeden dolar

Zednářství v Rusku
Někdo by si mohl myslet, že zednáři vůbec nejsou v Ruské federaci (Rusku). Opak je pravdou. Zednářů je zde statisíce a praktikují úplně stejné rituály, jako zednáři všude na světě. Přesné datum vzniku zednářství v Rusku též není známo, ale první autentická zpráva o začátku zednářství v Rusku se vztahuje k roku 1731. V roce 2011 byla vydána pamětní medaile k 280 výročí zednářství v Rusku.

Putin pod vševidoucím okem v pyramidě (důležitým symbolem zednářů).

Putin

Vševidoucí oka v Rusku…

Zednáři Rusko

Video: Zednáři v Rusku

Zednáři a olympijské hry
Pokud se podíváme na olympijské hry za min. 10 let (2012, Londýn; 2014, Soč; 2016, Rio de Janeiro), vidíme doslova satanistické rituály. Slavnostní ceremoniály jsou doslova prošpekovány okultními věcmi. Pyramidy s vševidoucím okem (oblíbený zednářský symbol)…

Olympijské hry

I hlavní zednářský symbol…

Olympijské hry

Je možné, že olympijské pořádají zednáři? To není podstatné. Je jedno, zda olympijské hry pořádá nějaká okultní organizace, nebo zlí bezbožní lidé. Důležité je, kdo tahá za nitky. Není pochyb o tom, že za nitky v tomto případě tahá satan.

Závěr
Svobodné zednářství je zlo v čisté podobě! Členství v tomto satanském spolku nikomu nemůže přinést nic dobrého.

Je tady ale i Dobro – Ježíš Kristus, díky němuž můžeš mít klidný život bez stresu. Slíbil nám to…

„Pojďte ke mně, všichni, kdo se namáháte a jste obtíženi břemeny, a já vám dám odpočinout.“
Bible, Matouš 11, 28

On ti dá úlevu a odpočinek. Pokud Ho přijmeš za svého Pána a Spasitele, můžeš mít život věčný s Bohem. Jediná cesta k Bohu je Ježíš Kristus. Přijmi Ho za svého Pána a Spasitele teď hned! Jak to máš udělat? Vše se dozvíš zde.

„Já jsem ta cesta, pravda a život,“ odpověděl Ježíš. „Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.“
Bible, Jan 14,6